Новини України. 24 червня. Прокурори, які беруть участь у справі Юлії Тимошенко щодо підписання газових угод з Росією винесли клопотання щодо заборони ЗМІ фіксувати засідання суду.

Судоустрій
Прокуратура хоче заборонити ЗМІ працювати в суді

Прокурори виступають за те, щоб заборонити відеозйомку, фотографування та запис на інші носії.

На це Юлія Тимошенко заявила, що Президент України Віктор Янукович та генеральний прокурор Віктор Пшонка обманули суспільство та світову спільноту, коли заявили, що судовий процес буде відкритим.

“Генеральний прокурор сказав, що процес буде відкритий для ЗМІ. Тепер ви бачите, що все це обман суспільства та світової спільноти. Тільки що уповноважені генерального прокурора сказали, як насправді виглядає процес. ЗМІ можуть бути присутні, але не можна знімати, фотографувати, писати”, – заявила Юлія Тимошенко.

Янукович і Пшонка обманули суспільство і світову спільноту”, – додала вона.

“Я категорично заперечую позицію трьох прокурорів. Я прошу суддю не приймати позицію прокурорів і дати право ЗМІ писати, знімати і записувати те, що є в залі”, – попросила суддю Тимошенко.

Водночас захисник Тимошенко Сергій Власенко пояснив судді і прокуратурі, що працівники преси не приїхали до суду подивитися на процес засідання, а мають власні професійні обов’язки, які повинні виконувати.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.