Новини науки. 10 червня. Незважаючи на широко поширену думку про те, що жінки розповідають одна одній про все на світі, насправді, представниці прекрасної половини людства набагато більш потайливі, ніж може здатися на перший погляд.

жінки
Подруги часто вводять в оману одна одну

Коли жінка не хоче повідомляти своїх найкращих подруг про щось надто особисте, вона вдається до старого доброго методу – брехні. Одним з найпоширеніших приводів для брехні є інформація про те, скільки часу проходить, перш ніж жінка вступає в інтимний зв’язок зі своїм новим бойфрендом. Не бажаючи називати точну дату настільки інтригуючої події, подруги зазвичай заявляють, що «це» відбулося через 3-6 місяців після знайомства.

Друга брехня відноситься до заробітку. Жінки віддають перевагу применшувати свої доходи, щоб виключити з дружби делікатне питання позичання грошей, а багато подруг просто ухиляються від прямої відповіді на питання про зарплату.

«Тобі дуже личить нова стрижка!» – вигукне будь-яка жінка, побачивши свою подругу після відвідування перукарського салону, незалежно від того, чи є зачіска вдалою, чи абсолютною катастрофою.

Четверта підтасовка фактів зазвичай відбувається, коли жінка не хоче повідомляти подруг про не надто шикарні подарунки, одержані від свого залицяльника. У такому разі вона, як правило, перераховує подарунки, які хотіла б отримати.

І, наостанок, жінки вважають за краще умовчувати про те, що їхній «колишній» знову повернувся в їхнє життя, продовжуючи стверджувати, що не мають з ним нічого спільного. Обговоривши зі своїми подружками всі недоліки попереднього бойфренда, жінки, як правило, соромляться сказати, що піддалися слабкості і повернулися до «негідника», і визнаються у зв’язку з ним лише переконавшись, що це всерйоз і надовго.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.