Новини здоров’я. 18 червня. Надмірна вага чоловіків в юності вказує на підвищений ризик розвитку у нього згодом ракових захворювань, попереджають учені з Гарварда.

товстий  чоловік-зайва вага
Надмірна вага - ризик захворіти на рак

Ризик залишається істотним, навіть якщо молода людина з часом позбувається зайвих кілограмів. Юнаки, які в 18 років важать більше від норми, піддають себе підвищеному ризику захворіти на рак в майбутньому.

Такі висновки зробили дослідники з Великої Британії, проаналізувавши дані про 20 000 молодих людей, що вчилися в Гарварді в 1916-1950 роках.

Чоловіки, які мали найбільш значні розміри в 18 років, вмирали від ракових захворювань на 35% частіше від своїх більш струнких однолітків. Особливо це стосується раку легенів, шкіри, стравоходу, нирок, сечового міхура, простати і яєчок.

«Вперше ми вивчили вплив надлишкової ваги в юності на здоров’я в зрілі роки. Цікаво, що високий індекс маси тіла в 18 років є більш серйозним фактором ризику розвитку раку, ніж надмірна вага в середньому віці», – відзначають дослідники, закликаючи всіх піклуватися про свою вагу з молодих років. Враховуючи, що сучасна молодь з країн Заходу відрізняється гладкою комплекцією, експерти побоюються, що в майбутньому ці країни чекає сплеск захворюваності на рак.

Джерело Zdravoe

Ексклюзив від NewsMarket: Motorola представила смартфон Milestone 3.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.