Новини медицини. 23 червня. Алергологи класифікують алергічні реакції на чотири різні типи, кожен з яких має свої характеристики і симптоми.

Сучасна діагностика допомагає перебороти алергію на продукти

Для того, щоб розібратися в причинах виникнення багатьох проблем з алергією, сьогодні існують безліч різноманітних проб і тестів. Але вони, на жаль, не завжди достовірні й інформативні на всі 100%.

Отже 1 тип: Реакція негайного типу (анафілаксія), опосередкована антитілами IgE і IgG4. Проявляєтся через 15-20 хвилин від моменту впливу алергену.

2 тип: Цитотоксична реакція, що супроводжується руйнуванням клітин і повільним впливом на їх поверхню (наприклад, на ворсинки кишечника). І у відповідь на це, утворюються антитіла IgG і IgM.

3 тип: Пошкодження тканин імунними комплексами Ag-Ac (IgG та IgM), які можуть відкладатися на слизовій оболонці кишечника і інших тканин (суглобів). Тоді розвиваються такі грізні захворювання, як ревматоїдний артрит та ін.

4 тип: Реакція сповільненого типу, надчутливість. Супроводжується хронічним запальним процесом. Роль антитіл виконують Т-лімфоцити і IgG.

Як видно, в 1 типі відповідальним за алергічну реакцію є IgE. В інших же трьох типах симптоми провокуються IgG, які пов’язані з так званою псевдоалергією.

Серед алергічних реакцій 1 типу можна назвати:
– Раптове порушення дихання;
– Ймовірність анафілактичного шоку.

Місцево уражаються:

– Шкіра: кропив’янка, набряк Квінке, атопічний дерматит.
– Слизова оболонка дихальних шляхів: астма, кашель, нежить.
– Слизова оболонка Ж.К.Т.: ​​діарея.
– Слизова оболонка рота і горла.

Алергічні реакції типів 2, 3 і 4 опосередковані антитілами IgG, мають наступні симптоми:

– Розлади травлення: гастрит, коліт, запор, діарея, нудота.
– Дихальні розлади: бронхіальна астма.
– Зміни в суглобах: хворобливість і обмеження рухливості.
– Загальні порушення: швидка втомлюваність, депресія, ожиріння.

Один з найефективніших методів визначення алергії і способу її лікування – це діагностичний тест харчової алергії ImuPro 300, відзначають фахівці НоуХауМед.

Це спеціальний тест крові, який розроблений в Німеччині. Він виявляє антитіла до 272 харчових продуктів. Перевірити його можна у дорослих і дітей, починаючи з двох років.

Отримані результати аналізують фахівці. З раціону харчування пацієнта виключаються на визначений період конкретні продукти. Після цього у пацієнта відбувається відновлення повноцінної фізичної та соціальної активності.

За матеріалами НоуХауМед

Медицина від Newsmarket: Медики радять пройти обстеження перед будь-якою дієтою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.