Новини політики. 16 червня. Президент Європарламенту Єжи Бузек запросив Юлію Тимошенко до Брюсселя.

Юлія Тимошенко
Тимошенко каже щиру правду

Про це повідомляє прес-служба партії “Батьківщина.” Єжи Бузек пропонує лідеру партії «Батьківщина» зустрітися 23 червня, під час роботи Саміту Європейської народної партії. Президент Європарламенту планує обговорити з Юлією Тимошенко останні політичні події в Україні.

У своєму листі він зазначає, що «після оприлюднення 25 травня спільного повідомлення Європейської Комісії щодо політики сусідства, а також беручи до уваги останні політичні події в Україні, включаючи Вашу ситуацію, як лідера опозиції, я хотів би скористатися можливістю Вашого візиту до Брюсселя, щоб продовжити діалог з цього питання».

Особливої актуальності зустріч з Президентом Європарламенту набуває після ухвалення Резолюції із закликом до української влади про припинення політичних репресій проти Юлії Тимошенко та скасування їй підписки про невиїзд. Європейський парламент закликає владу не обмежувати за допомогою кримінального переслідування політичну діяльність та поїздки лідера опозиції.

Клопотання про поїздку до Брюсселя для зустрічі з президентом Європарламенту Єжи Бузеком Юлія Тимошенко передала в Генеральну прокуратуру 15 червня. Згідно із законодавством, ГПУ має дати відповідь протягом трьох днів.

NewsMarket

Головне від NewsMarket: до судді Луценка потрапить і справа Тимошенко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.