Новини світу. 17 червня. Британська неурядова організація British Civilians For Peace in Libya (BCFPL) провела тиждень в Тріполі та інших містах в західній частині країни. Після подорожі керівництво організації виступило з несподіваною заявою: свідчень злочинів режиму Каддафі не існує.

Лівія
Виявлені лише вбивства мирних жителів солдатами НАТО

Як пише NEWSru.co.il, голова організації Дейв Робертс і ще 12 осіб, що брали участь в різних гуманітарних проектах в Рамалі і Газі, прибули до Лівії і відвідали декілька міст. У попередній доповіді мовиться, що знайдені свідчення загибелі мирних жителів в результаті бомбардувань авіації НАТО, проте доказів того, що військові полковника Муамара Каддафі атакували мирне населення в західній частині країни, британці не виявили.

Група відвідала Тріполі, Зауію, Бін-Валід, Таджуру, Фалшум та інші населені пункти. Як розповідає Дейв Робертс, хоча роботу групи фінансували лівійські спонсори, представники режиму не заважали опитувати громадян, і ніяк не втручалися в їхні справи.

Робертс і його група також засудили західні ЗМІ за спотворені репортажі про події в Лівії. Голова British Civilians For Peace in Libya стверджує, що журналісти не змогли виконати свої обов’язки про чесне інформування громадськості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.