Новини спорту. 24 червня. Проведення футбольного чемпіонату 2012 року може осоромити Польщу, яка наразі неготова до турніру.

ЄВРО-2012
Польща досі не готова до Євро?

Таку думку мають журналісти чеського видання Týden, які виділяють три найголовніші проблеми країни-господарки у приготуваннях до Євро: погані дороги, зриви в будівництві стадіонів та футбольні хулігани. Втім, як зазначає видання, “поганий стан доріг, що перетворює подорож на муки”, відходить на задній план у порівняні з проблемами у будівництві головних об’єктів Євро-чемпіонату – стадіонів.

Зокрема, майже на півроку затримується зведення Національного стадіону у Варшаві, а на стадіоні у Гданську 9 червня збірна Польщі повинна була провести матч з французами, проте Польський футбольний Союз був змушений перенести гру до столиці через неготовність арени. “УЄФА вже нервує, хоча офіційно це називається “відстежуванням ситуації”, – пише Týden.

Польські ж футбольні хулігани відомі як одні з найбільш радикальних в Європі. УЄФА раніше виражав занепокоєння ситуацією із поведінкою вболівальників на польських стадіонах. Втім організатори чемпіонату в Польщі заспокоюють: стюарди та представники служб безпеки пройдуть відповідне стажування у Лондоні.

Джерело СпортАналітик

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.