Новини економіки. 9 червня. Цього року врожай зернових в Україні буде меншим ніж очікувалося.

Микола Присяжнюк
Микола Присяжнюк

Про це журналістам розповів міністр агрополітики Микола Присяжнюк.

За його словами, прогнози корегуватимуть через суху погоду.

“20-25 червня будуть остаточні прогнози, – наголосив міністр. – Потенціал посіяних та посаджених культур дає нам змогу прогнозувати продуктову безпеку. До речі, за перший квартал у нас удвічі зменшився імпорт овочів та фруктів. А експорт збільшився у півтори рази. Попит на наші овочі та фрукти великий за межами країни. Тому маємо нарощувати обсяги”, – підкреслив чиновник

Міністр зазначив, що агроміністерство шукає шляхи кращого ровзвитку сільсько-господарської галузі у Київській, Івано-Франківській, Миколаївській та Тернопільській областях. З цього приводу сьогодні на засіданні заслухали губернаторів:

“Вони ведуть активну роботу в пошуку інвесторів для того, щоб спільно з державою будувати інфрастуктуру. Сьогодні прийняли рішення, що на наступний рік держава виділить кошти на здешевлення кредитів для будівництва овочесховищ. Розбудова логістики у галузі буде на контролі в уряді. Тобто будівництво овочесховищ – це є пріоритет, підготовка до жнив та скорочення витрат на посередницькі послуги, які стимулюють ріст цін на овочі та фрукти”.

Джерело Газета.уа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.