Новини України. 15 червня. Законопроект про зняття мораторію на продаж земель сільськогосподарського значення може бути прийнятий протягом наступних двох пленарних тижнів Верховної Ради України у другому читанні.

земля, сільське господарство, поле
Політики планують найшвидшим часом почати продаж українських земель

Таку думку висловив заступник голови Державного агентства з земельних ресурсів Микола Калюжний під час конференції в Торгово-промисловій палаті України.

«Цей законопроект, ми сподіваємося, буде прийнятий протягом двох тижнів», – повідомив він.

За його словами, також розглядається прийняття закону про ринок земель, який стосується всіх земель в цілому.

«Зараз, держава втрачає багато грошей від того, що неможливо продати право оренди землі і саму землю, і ми розраховуємо, що закон про ринок земель буде прийнятий, підписаний президентом і набере чинності з 1 січня 2012 року» – повідомив Микола Калюжний.

Заступник голови Держземагентства підкреслив, що у відомства є всі необхідні можливості для розробки важливих документів, наказів та іншого, щоб змінити земельну ситуацію.

Нагадаємо, що Кабінет міністрів розробив постанову, яка передбачає 70%-ве збільшення вартості землі сільськогосподарського призначення.

Нагадаємо, що 22 червня у Львові планується чергова провокація з червоним прапором. Існує теорія, що законопроект приймуть після 22 червня саме для того, щоб народ знову був відволічений бійкою у Львові і пропустив важливу подію повз вуха.

Джерело ЛБ

Корисне від Newsmarket: Як на ранній стадії зупинити незаконну забудову скверу, парку чи дитячог майданчика

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.