Інтерв’ю. 3 червня. Блохін поділився з журналістами думками  про гру з командою Узбекистану.

олег блохін
Блохін зізнався, що відчував хвилювання під час теперішнього дебюту

– Як ми і чекали, гра в першому таймі виявилася важкою. В Узбекистана хороша команда. Другий тайм мені сподобався більше, ми не використали багато моментів. Можливо, залишили на Францію.

– Вас засмутила гра Селезньова?

– Я максималіст, тому вболіваю до 90-ої хвилини. Селезньов хороший, коли в хорошому фізичному стані, але тоді він чудив. Окрім нього ще ряд гравців випали.

– Чи був у Вас дебютний настрій?

– Мандраж був дуже великий, навіть більше, ніж коли перший раз прийшов у збірну. Мабуть, відвик сидіти на цій лавочці.

– Як вибирали воротаря?

– У П’ятова було ушкодження, і я вирішив поставити Диканя.

– Чи задоволені цією перемогою з точки зору перспективи ЄВРО-2012?

– Для нас зараз кожна гра це підготовка до ЄВРО-2012. Через те, що команда була в розібраному стані, дисбаланс був колосальний. Хтось скористався шансом, хтось ні, і постійно шанс давати я не буду, тому що залишилося дуже мало часу. Що буде після ЄВРО, я не знаю – чи продовжу я контракт або мені відрубають голову.

– Неучасть в кваліфікації це плюс або мінус?

– І те, і інше. Таке уперше в історії нашої країни і в моїй біографії теж. Я не грав ні на одному чемпіонаті Європи. Але не граючи кваліфікацію, дуже важко оцінити стан команди, тому що немає того напруження важко змусити хлопців викладатися на усі 100 відсотків. З іншого боку, для багатьох це єдиний шанс потрапити на ЄВРО. Тому хтось вставляє голову і ноги, а хтось не використовує свій шанс. Народ не обдуриш.

– Наскільки інформативний був цей матч?

– Ми використовували дві схеми. Перша більше атакує. Але виходило далеко не усе. Не можна пресингувати на чужій половині, коли немає готовності. У другому таймі ми змусили Узбекистан видихатися, і він сподобався мені більше.

Франція на голову вища від Узбекистану, але якщо ми програємо, нас звинуватять, що ми не уміємо грати з сильними командами. Блан узяв 26 людей. Калитвинцев дивитиметься гру з Білоруссю. Якщо у нас випаде 1-2 людина, з французами робити буде нічого. З іншого боку, нехай показують.

– Що футбол дає нації?

– Не говоритиму, що будують стадіони, але ось будують розв’язку на Корчеватому, міст Кирпи добудували. Дай Бог, щоб організація була така, як в Німеччині. А міліція повинна хоч трохи англійську мову знати, а не тільки “фейсом об тейбл”.

– Чи коштує футбол тих сум які витрачаються?

– Це питання не до мене. Важко оцінити в грошовому еквіваленті те, що ми отримали. Це повинно оцінюватися з іншої точки зору.

Джерело СпортАналітик

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.