Новини медицини. 9 червня. Перш ніж боротися із зайвою вагою, необхідно встановити причину порушення обміну речовин.

схуднення, дієта
Перш ніж починати худнути, варто визначити причини виникнення зайвої ваги

Набір “процедур для схуднення” змінюється з такою самою швидкістю, як силуети одягів на модних показах. Не встигли спробувати одну новинку, як її змінила вже інша, більш досконала. Але на подіумі часто нове – це добре забуте старе. З волі модельєрів, “піком сезону” стають наряди, що нагадують ті, в яких красувалися наші бабусі.

Інша справа – медицина. У першокласні клініки процедури вчорашнього дня не повинні повертатися, вважає науковий керівник клініки “НоуХауМед” Олена Шевченко.

Методики, що здавалися ефективними вчора, нині застарівають – не тому що вони зовсім не працюють. А тому що за ці роки нові розробки в генетиці та інших галузях медицини зробили можливим такі результати, які раніше були межею мрій.

За словами Олени Шевченко, більшість пацієнток приходить, щоб схуднути за будь-яку ціну. Іноді вони приховують стан здоров’я, щоб їм призначили найбільш радикальні методи лікування. Мовляв, головне – форми, а шлунок (серце, нирки) потерплять. Але підірване здоров’я “мстить”, відбиваючись на зовнішності.

“Бажаючи схуднути, жінка сідає на строгу дієту, ковтає препарати. І ось – болісна десятиденка позаду, “пішли” три кілограми. Джинси, які раніше не застібалися, зійшлися на талії, знайомі висловлюють захоплення. Здавалося б, чого ще бажати? Але минає тиждень-другий – і джинси знову ховають в шафу. Вага повернулася до колишніх показників. Це так званий ефект “йо-йо” – стрімко скинуті кілограми так само швидко відновлюються. Чому вагу, яку так не просто зменшити, ще складніше втримати? Позбавитися від захворювання примусом нереально. Якщо ж допомогти організму і привести його у здоровий стан, то він з багатьма проблемами справиться сам”, – розповідає Олена Шевченко.

Насамперед треба відразу визначити причину надмірної ваги конкретного пацієнта, тому його відразу направляють на обстеження. Суть проблеми складно виявити в тих медичних центрах, де немає новітньої діагностичної та лікувальної апаратури. Наприклад, рекомендують вакуум-терапію, припускаючи, що пацієнт набрякає. А в реальності в ній немає потреби – виявляється, треба було очистити від шлаків кишечник.

У клініці “НоуХауМед” таких неточностей не допускають: аналізатор складу тіла легко визначає справжній обсяг міжтканинної води і встановить, чи є набряк. Також цей прилад за лічені хвилини визначає стан вашої м’язової тканини, а також кількість жиру. Ці дані регулярно зчитують у пацієнта, так як в ході лікування співвідношення змінюється, а значить, треба коректувати і набір процедур.

Ще одне необхідне обстеження – генетичний аналіз. Він покаже, як працюють різні системи організму: які відповідають за відчуття голоду і насичення, за накопичення і втрату жиру, за вироблення і втрату інсуліну.

Після дослідження “від верхівки до п’ят” за допомогою спеціального “біофотонного сканера”, а також “гемосканування” на рівні клітини, фахівці клініки визначають, які методи зниження ваги необхідні для конкретного пацієнта. Перевірять, чи немає прихованих алергічні реакції на звичну їжу, вивчать, чи достатньо в кишечнику потрібних ферментів. При необхідності зроблять “біохімію” крові, аналізи на гормони, маркери жирової тканини, спектральний аналіз мікроелементів.

Таке детальне обстеження пацієнта дозволяє створити для нього ефективні індивідуальні програми, спрямовані, перш за все, на збереження здоров’я, а значить, активного життя і молодості. А разом з гармонією фізичного і духовного світу приходить і краса.

За матеріалами Ноухаумед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.