Новини медицини. 22 червня. У харчовому раціоні людини овочі відіграють значну роль. Поживна цінність овочів полягає, перш за все, у великій концентрації вітамінів.

дієта, схуднення
Обстеження перед дієтою дозволять вивести організм у здоровий стан

Особливо вітамінів групи В і С, а також мінеральних речовин, у тому числі мікроелементів. Причому співвідношення цих необхідних для організму з’єднань підібрано в найбільш сприятливій для засвоєння кількості. В овочах містяться близько 4-5% вуглеводів, особливо багато їх в моркві (близько 7%) і буряках (близько 11%). Тим не менш, загальна енергетична цінність овочів залишається на низькому рівні, найвищий цей показник у картоплі (за рахунок високого вмісту крохмалю – близько 18%).

Головне правило овочевої дієти – вживати до 1,8 кг найрізноманітніших овочів протягом дня. Яким буде цей овочевої асортимент, залишається на ваш розсуд, проте вельми бажано включати як можна більше різноманітних продуктів. Це можуть бути помідори, огірки, баклажани, кабачки, картопля, морква, зелень, гриби і т.д.

Денний раціон овочевої необхідно розбити на 5-6 прийомів і приймати їжу через рівні проміжки часу.

Водночас перед тим як розпочинати будь яку дієту, фахівці радять визначити причини зайвої ваги. Для цього потрібно пройти відповідні обстеження.

За допомогою аналізатора складу тіла можна визначити справжній обсяг міжтканинної води і встановити, чи є набряк. Також цей прилад за лічені хвилини визначає стан вашої м’язової тканини, а також кількість жиру. Ці дані регулярно зчитують у пацієнта, оскільки в ході лікування співвідношення змінюється, а значить, треба коректувати набір процедур, інформують у “НоуХауМед”.

Ще одне необхідне обстеження – генетичний аналіз. Він покаже, як працюють різні системи організму: які відповідають за відчуття голоду і насичення, за накопичення і втрату жиру, за вироблення і втрату інсуліну.

“Бажаючи схуднути, жінка сідає на строгу дієту, ковтає препарати. І ось – болісна десятиденка позаду, “пішли” три кілограми. Джинси, які раніше не застібалися, зійшлися на талії, знайомі висловлюють захоплення. Здавалося б, чого ще бажати? Але минає тиждень-другий – і джинси знову ховають в шафу. Вага повернулася до колишніх показників. Це так званий ефект “йо-йо” – стрімко скинуті кілограми так само швидко відновлюються. Чому вагу, яку так не просто зменшити, ще складніше втримати? Позбавитися від захворювання примусом нереально. Якщо ж допомогти організму і привести його у здоровий стан, то він з багатьма проблемами справиться сам”, – розповідає директор клініки НоуХауМед Олена Шевченко.

За матеріалами НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.