Новини світу. 20 червня. Міністр оборони США Роберт Гейтс вважає, що припинити фінансування військової операції в Лівії буде помилкою.

роберт гейтс
Гейтс вважає, що припиняти фінансування операції не варто

В інтерв’ю телеканалу Fox News глава Пентагону заявив, що доніс цю думку і до членів американського Конгресу. За його словами, такий крок буде неправильним “в розпал операції”, до якої залучені американці.

Сполучені Штати Америки уже витратили на участь у військовій та гуманітарній місіях в Лівії близько 715 млн доларів. Як вважають в Білому домі, до вересня 2011р. витрати складуть вже 1,1 млрд дол.

Члени палати представників Конгресу США 15 червня подали до суду на Р. Гейтса і президента країни Барака Обаму з приводу проведення військової операції в Лівії. Судовий позов був поданий від імені десяти конгресменів, серед яких виявилися члени як Демократичної, так і Республіканської партій. На думку парламентаріїв, глава Білого дому порушив Конституцію США, вступивши у війну в Лівії без схвалення Конгресу.

Конгресмени також відзначають, що Б. Обама використав можливості організацій НАТО та ООН для виправдання застосування військової сили проти лівійської влади. У своєму позові парламентарії вимагають від судді випустити постанову, що припиняє участь американських збройних сил в операції в Лівії без схвалення Конгресу.

Джерело РБК

Новинка від NewsMarket: Wi-Fi-мишка надходить у продаж

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.