Новини України. 15 червня. Львів. Львівську школу №35 із російською мовою викладання, що на вул. Шухевича, 2 міська влада хоче закрити на капітальний ремонт на невизначений термін.

Львівська обласна рада (облрада)
У Львові відремонтують російську школу

Вчителі та учні тимчасово навчатимуться позмінно в приміщенні російськомовної школи № 52 на вулиці Гоголя. Батьки та колектив школи проти закриття школи на ремонт.

“Наша школа попала під приціл, бо у нас мало учнів і ми знаходимося в самому центрі міста – каже Тетяна Невська, завуч львівської школи №35.- ходять чутки, що прикриваючись ремонтом, нашу школу взагалі закриють. Із власних джерел знаємо, що тут хочуть відкрити приватну школу “Ерудит”. Там навчаються діти наших чиновників, сини мера”.

У школі навчається всього 180 учнів, немає десятого та одинадцятого класів. В кожному класі по двадцять учнів. Працює 20 вчителів та працівників техперсоналу.

“Уроки у нашій школі російської та української мови однакової тривалості – по дві години на тиждень тих і тих. У Львові і так всього п’ять шкіл із російською мовою і це на 10 тисяч російськомовного населення, що живе у місті. Батькам краще, аби їхні діти навчалися у класах із меншою кількістю дітей”, – каже голова ради школи Ніна Вербова.

У школі є спортзал, відремонтований чотири роки тому, їдальня, майданчик у дворі. Дрібні ремонти роблять за кошти батьків та спонсорів.

“Приміщення цієї школи в незадовільному стані. Потрібен ремонт даху і котельні. Міська рада виділила 295 тисяч гривень на її капремонт, – каже начальник управління освіти Львівської міської ради Володимир Огура. – Скільки триватимуть роботи – поки не знаємо. Оцінки та кошторис ремонту ще не проводили”.

Джерело Газета.уа

Важливе від Newsmarket: Табачник вважає, що усе робить правильно, а Freedom Hоusе просто цього не розуміє

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.