Новини політики. Запропоноване у пенсійному законопроекті обмеження максимальних пенсій – не більше ніж піар-хід уряду, і воно не має жодних шансів бути прийнятим.

Парламент не прийме пенсійну реформу

Про це пише Наталія Яценко у своїй статті для ZN.UA.

Як зазначає автор, за допомогою цієї норми, «наша виконавча влада, демонструючи свої найкращі якості і зв’язок з народом, стає на шлях хоча б часткового відновлення соціальної справедливості – обмеживши виплати власникам найвищих пенсій». Чим не тема для піару на майбутніх виборах?

«З іншого – ризик нульовий: або парламентарії дану норму не пропустять, або Конституційний суд – адже він у нас завжди на сторожі, коли мова йде про «забезпечення» судово-прокурорського стану» – йдеться в статті.

«Таким чином, якщо що, винними у збереженні в Україні надвисоких пенсій виявляться або законодавці, або судді. З чим ми розробників закону і вітаємо. Дуже, дуже вдала думка», – резюмує статті автор.

Нагадаємо, що в урядовому законопроекті максимальний рівень у 10 прожиткових мінімумів (зараз – 7. Тис 640 грн) встановлюється не тільки для нових пенсіонерів, а й для тих, хто вже отримує велику пенсію.

Проти обмеження пенсій вже висловився спікер парламенту Володимир Литвин, який до того ж вважає, що в Раді немає 226 голосів навіть для включення пенсійної реформи в порядок денний.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.