Новини економіки. 18 червня. А з 1 липня акцизи на нафтопродукти, які були знижені на другий квартал, знову зростуть.

бензин
Під 92-м продають 95-й бензин

Через те що країна відчуває дефіцит бензину А-92 місцевого виробництва, продавці змушені його імпортувати, і на деяких заправках дійшло до того, що під його виглядом продають імпортний 95-й бензин!

“Парадокс у тому, що імпортний бензин євроякості сьогодні коштує дешевше, ніж український А-92, – говорить директор консалтингової компанії «А-95» Сергій Куюн. – До того ж національні НПЗ практично не продають 95-й бензин. Навіть припинення поставок бензину з Білорусі не може зробити український бензин конкурентним.

Боюся, українські виробники знову будуть просувати ідею введення додаткових мит на імпорт. А за умови, що світові ціни на нафту пішли вгору, це може боляче вдарити по гаманцях водіїв”.

Крім того, з 1 липня знову підвищаться акцизи на нафтопродукти, які були знижені на другий квартал. І якщо депутати не приймуть закон, що продовжує ці пільги, то ціни підуть вгору вже в липні.

“Бензин подорожчає, але не різко, – продовжує Сергій Куюн. – Зараз маржа в АЗС дозволяє їм якийсь час стримувати ціни після введення старих акцизів. Але з часом бензин таки подорожчає на 50 копійок через збільшення податків”.

Джерело Комсомольская правда

Ексклюзив від NewsMarket: Motorola представила смартфон Milestone 3.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.