Новини України. 29 червня. Коли така людина, як Костусєв, який не може вивчити державну мову, ліквідує в Одесі всі україномовні школи, це говорить про слабкість його елементарної навчальної підготовки.

Костусєва просять не позоритися

Про це сказав директор школи №1 імені Олега Ольжича Микола Матіюк, коментуючи діяльність мера Одеси Олексія Костусєва.

“Якщо ти, пан Костусєв, прийшов до влади, тобі народ довірив жителів чудесного міста Південної Пальміри, і ти не можеш вивчити мови держави, ім’я якої – Україна, вибачте, хоча б не ганьбився від того, що ти погано вчився”, – заявив він.

Зазначимо, ЗМІ повідомляють, що одеський міський голова Олексій Костусєв пише з граматичними помилками. Раніше повідомлялося, що Костусєв вимагає від службовців мерії надавати йому документи виключно російською мовою.

Микола Матіюк зазначив, що “потрібно бути мудрішими і далекоглядними, в тому числі, пану Костусєву”.

Директора школи №1 дивує те, що в Росії ніколи не піднімалося питання про насильницьку русифікацію, у Німеччині – про насильницьку германізації, в Англії – англізації, тільки в Україні чомусь говорять про насильницьку українізацію.

Нагадаємо, після виступу мера Одеси на 12 загальнонаціональному конкурсі “Мова об’єднує” українською мовою, йому вручили словник української мови.

За матеріалами Репортер

Новини від Newsmarket: Мер Одеси заговорив українською

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.