Новини України. 14 червня. Експерти Європейської економічної комісії ООН мають намір у липні провести стратегічну оцінку житлового сектора України.

житло, будинок
ООН перевірить українську нерухомість

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

“У липні 2011 року в Україні планується проведення національного огляду житлового сектора експертами місії Європейської економічної комісії ООН“, – сказано в повідомленні.

У зв’язку з цим при міністерстві вже створена національна група експертів, що включає представників центральних і місцевих органів виконавчої влади, відповідальних за житлово-комунальне господарство, житлове будівництво та землевпорядкування.

14-17 червня відбудеться установча зустріч національної групи з підготовчою місією експертів ЄЕК ООН. Метою проведення оцінки житсектора є забезпечення об’єктивної інформації для прийняття відповідних рішень урядом або місцевими органами влади щодо доступного, здорового та екологічного житла.

Така оцінка вже проводилася в Болгарії, Польщі, Словаччині, Литві, Румунії, Молдові, Албанії, Вірменії, Росії, Сербії і Чорногорії, Грузії та Білорусі.

Нагадаємо, Міжнародна фінансова корпорація (IFC, член групи Світового банку) оцінює в 15-50 млрд доларів вартість капітального ремонту всієї житлової нерухомості в Україні.

Джерело Главком

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.