Новини технологій. 27 червня. Ми сподіваємося, просимо, благаємо навіть, щоб наш рух переріс в революцію, яка б тривала і після нас »

LulzSec саморозпустилися

Повідомляють хакери Lulz Security

Хакери групи Lulz Security (скорочено – LulzSec), які зламали сервери Sony, ЦРУ, сенату США і британської поліції, оголосили про саморозпуск і припинення діяльності.

Про це було оголошено на сайті мікроблогів Twitter, причини такого рішення не повідомляються. Пізніше було опубліковано докладну заяву, в якій хакери підвели підсумки своєї діяльності і закликали соратників продовжити їхню справу.

«Наш 50-денний круїз підійшов до кінця, і зараз нам належить відплисти вдалину, залишаючи за собою – як ми сподіваємося – наснагу, страх, неприязнь, несхвалення, глузування, ніяковість, увагу, заздрість, ненависть, навіть любов, – йдеться в заяві LulzSec. – Ми сподіваємося, крім усього іншого, що ми хоч якимось нікчемним чином на когось вплинули».

Широку популярність хакерська група отримала у зв’язку з атаками на мережі компаній Sony і Nintendo, кількох американських телекомпаній, включаючи Fox і PBS, а також сайт американського сенату.

В останні тижні LulzSec атакувала сайти сенату США, ЦРУ і британського Агентства з розкриття тяжких злочинів та боротьби з організованою злочинністю.

Наприкінці червня LulzSec зламали сервер поліції американського штату Арізона і оприлюднили близько 700 викрадених з нього конфіденційних документів. Свій вчинок хакери пояснили центральною роллю цього відомства у виконанні закону штату про боротьбу з нелегальною імміграцією.

Крім того, учасники групи опублікували викрадені документи телекомунікаційного гіганта AT & T.

За словами кореспондентів, рішення про розпуск LulzSec може свідчити про те, що учасники групи побоюються переслідувань поліції. У червні за підозрою в причетності до діяльності групи був арештований 19-річний британський підліток. Крім того, встановити особистості членів LulzSec намагаються і їхні суперники-хакери.

Особи учасників LulzSec залишаються невідомими, тому зв’язатися з представниками групи і підтвердити інформацію про розпуск не представляється можливим. Однак у заяві говориться, що «наша команда з шести людей бажає вам щасливого 2011 року … Прийшов час сказати «приємного шляху».

Але LulzSec закликала своїх прихильників не здаватися.

«Ми сподіваємося, просимо, благаємо навіть, щоб наш рух переріс в революцію, яка б тривала і після нас, – йдеться в заяві хакерів. – Будь ласка, не зупиняйтеся. Разом, об’єднавшись, ми можемо подавити наших спільних ворогів, набрати сили і вдихнути свободу, якої ми заслуговуємо».

В одному з інтерв’ю хакер з псевдо «Вир», який називав себе «капітаном судна Lulz», сказав, що спочатку група почала свої хакерські дії «заради сміху», чим і пояснюється її назва – Lulz на сленгу хакерів означає «сміх». Проте пізніше група переорієнтувалася на «політично мотивовані […] хакерські атаки».

Раніше в інтерв’ю Бі-бі-сі LulzSec повідомила, що має намір атакувати «шишок», які створюють правила, щоб «трохи їх попсувати».

В інтерв’ю інформаційному агентству Ассошиейтед прес в п’ятницю учасник LulzSec сказав, що в руках у групи залишаються щонайменше 5 гігабайт «інформації, що належить уряду і правоохоронним органам» з усього світу, яку LulzSec збираються опублікувати в найближчі три тижні.

Однак, у суботу на сайті Twitter з’явилося повідомлення, що «якщо президент Обама свою наступну промову виголосить з черевиком на голові, ми обіцяємо припинити свої атаки в усіх напрямках раз і назавжди».

На сайті мікроблогів Twitter, де учасники групи оголосили про саморозпуск, за діяльністю LulzSec стежили близько 300 тисяч людей.

Джерело ПН

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.