Новини України. 10 червня. Відео. Чиновник одеської мерії і депутат міськради Григорій Кваснюк побачив у концерті незрячих виконавців зі Львова пропаганду фашизму.

Григорій Кваснюк
Неграмотний Кваснюк образив сліпих артистів

Зокрема, муніципальний чиновник висловив своє обурення участю в концерті українського виконавця Сашка Положинського, якого він назвав “фашистським тягнибоківським активістом”, “бандерівцем” і “шанувальником УПА”.

“Цього Положинського запросили. Хто це зробив і навіщо? А ось навіщо – щоб продовжувати мусувати брехливу наскрізь тезу про те, що ми – єдиний народ, що ми повинні протягувати руку… З фашистами не домовляються і з ними не шукають спільну мову. Втім, вони теж не збираються з нами “ручковаться”. Їхнє гасло: Україна – для титульних українців”, – заявив Кваснюк у своєму коментарі Думской.net.

“Адольф Алоїзович Шикльгрубер був дуже навіть непоганим художником. Просто насамперед він був Гітлером, нацистом. Дуже допускаю, що Тягнибок є непоганим проктологом, але насамперед він – український фашист. Ось так от і з обожнюваним вами Положинським“, – додав депутат.

8 червня в Одеській обласній філармонії відбувся перший інтегрований концерт незрячих виконавців, провідних українських артистів, Сашка Положинського та оркестру Національного театру ім. М. Заньковецької (Львів).

Зауважимо, що депутат партії “Родина” Григорій Кваснюк (який, до речі, є головним редактором офіційного видання Одеської міської ради “Одеський вісник”) “прославився” у ЗМІ своєї безграмотністю. Так, у своєму офіційному зверненні до уряду про неможливість витрачання грошей на героїзацію воїнів УПА, він допустив 14 стилістичних і граматичних помилок.

Джерело Gazeta.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.