Новини авто. 1 червня. Водії в Німеччині почали частіше купувати більш потужні автомобілі. Також зростають і обсяги продажів у сегменті спортивних позашляховиків.

BMW X5
Німці полюбляють потужні авто

Згідно з дослідженням, проведеним німецьким автомобільним експертом, професором Фердинандом Дуденхеффером, за перші чотири місяці 2011 середня кількість “коней” у моторах автомобілів, які реалізовуються в Німеччині зросла зі 130 (у 2009 році) до 134 штук.

За даними того ж дослідження, німці частіше купують дизельні автомобілі. За результатами січня-квітня, обсяг продажів автомобілів на “солярці” склав 46,6%, що на 4,7% більше торішніх показників.

Причому на ринку Німеччини намітилася тенденція до зростання обсягу двигуна придбаних автомобілів. За даними Дуденхеффера, ця тенденція спостерігається протягом останніх кількох років, крім кризового 2009 року, коли в загальному обсязі продажів переважали малолітражки. За січень-квітень поточного року продажі потужних спортивних позашляховиків склали 13,6% від загального обсягу проданих авто.

Тим часом, зростання інтересу до потужних автомобілів не привело до зростання рівня шкідливих викидів в атмосферу. Завдяки сучасним технологіям, двигуни з кожним поколінням стають все більш екологічними. За даними Об’єднання німецької автомобільної промисловості VDA, за січень-квітень 2011 року рівень шкідливих викидів у вихлопах машин, зібраних за цей період в Німеччині, скоротився на 4,2% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, склавши 148,1 грама на кілометр.

За матеріалами Автостат

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.