Новини здоров’я. 4 червня. Німеччина. Католицький союз лікарів Німеччини (BKA) виступив з ініціативою лікування гомосексуальності з використанням поєднання гомеопатичних та психотерапевтичних методів.

Таблетка зробить гомосексуалістів нормальними

Як уточнює видання, так звана гомогомеопатія викликала різку критику з боку Союзу німецьких лесбіянок і гомосексуалістів (LSVD).

Як підкреслює один з ідеологів Союзу Геро Вінкельманн, ті представники секс-меншин, які «відчувають себе хворими, нещасними або опинилися в тяжкій ситуації», можуть звернутися до Союзу за допомогою і отримати її.

У свою чергу Союз німецьких лесбіянок і гомосексуалістів розглядає гомеопатію як неефективний метод лікування в принципі. Крім того, стверджують його представники, ніяких страждань вони не відчувають, тому пропозиція католицьких лікарів здається їм небезпечною і навіть у чомусь смішною.

Нагадаємо, раніше Компанія Exodus International представила спеціальний додаток для iPhone і IPAD, яке обіцяло позбавити від гомосексуалізму. Новинка обурила захисників прав геїв і лесбіянок, які почали збір підписів проти програми. Пізніше додаток було видалено.

Джерело Власти.нет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.