Новини України. 26 червня. Щоб позбавити центр міста від автомобілів, як в європейських столицях, на в’їздах в місто побудують спеціальні паркінги з інфраструктурою для водіїв і пасажирів.

паркінг
На в'їздах до Києва побудують "перехоплюючі" паркінги

Київ планує будівництво трьох «перехоплюючих» паркінгів на в’їзді в місто, повідомив голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов під час громадського обговорення проекту Стратегії розвитку Києва до 2025 року, присвяченого розвитку туризму в столиці.

“Ми не можемо заборонити це робити (заборонити в’їзд транспорту в центр Києва – ред.), але створити умови для того, щоб це сталося, ми можемо. Тому в наших планах розвитку Києва, пов’язаних з розробкою нового генерального плану, передбачається, що на в’їздах в місто у нас побудують “перехоплюючі” паркінги, де одночасно будуть створені великі центри, де людина, яка в’їжджає, може отримати послуги громадського харчування, магазини, відпочинок і т.д.”, – розповів Попов.

“Тобто більшість людина може отримати саме на в’їзді в місто. Або залишити своє авто та поїхати громадським транспортом, наприклад, метрополітеном. Така концепція у нас розроблена, і ми зараз шукаємо партнерів для реалізації таких проектів”, – сказав голова КМДА. Попов уточнив, що три такі паркінги планується побудувати на в’їзді в місто з Борисполя, із заходу і з півдня (з Одеського напрямку).

Джерело Дело

Найголовніше від NewsMarket: американський адмірал проговорився, що ціллю НАТО в Лівії є саме Каддафі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.