Новини економіки. 8 червня. Керівники швейцарської компанії Nestle – найбільшого в світі виробника продуктів харчування – будуть змушені підняти ціни на випущені товари через безпрецедентне подорожчання сировини.

Nestle
Nestle піднімить ціни на свої товари

Аналітики компанії вважають, що подібна ситуація на ринку збережеться протягом наступних кількох років. Як розповів один з топ-менеджерів швейцарської компанії Кевін Петре, спекуляції, природні катаклізми і зростаючі ціни на нафту стали причиною значного подорожчання какао-бобів і кавових зерен – головних продуктів, які використовує Nestle при виробництві своїх товарів.

За підсумками 2010 року арабіка подорожчала на 72%, досягнувши рекордної вартості за останні 13 років. «Безпрецедентний зліт цін на сировину стався в найкоротші терміни», – заявив Петре. На його думку, тенденція до зростання не зміниться аж до 2024 року.

Nestle, відома виробництвом шоколаду та розчинної кави, стала найбільшим у світі закупником сировини в 2010 році, витративши на це майже $ 72 млрд. У цю суму входять витрати компанії на молоко, цукор і каву. Близько $ 8 млрд із $ 72 млрд було направлено на закупівлю матеріалів, що використовують для виготовлення упаковок, пише The Wall Street Journal

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.