Новини спорту. 10 червня. Фото. У конкурсі взяли участь 250 робіт з усієї України та закордону. Переможця вибрати журі не змогло, але обрало 3 роботи, які посіли 2-і місця.

Євро-2012
До Євро-2012 вибрали символи

У конкурсі на найкращий неофіційний талісман України до Євро-2012 взяли участь близько 250 робіт з усіх куточків України та закордону.

Однак, експертне журі у складі української художниці Євгенії Гапчинської, тенісиста Андрія Медведєва та головного тренера національної збірної України Олега Блохіна не змогли виявити переможця, та обрали 3 роботи, які посіли 2-і місця. Серед лауреатів другої премії конкурсу – трипільська Зозулиця, левеня Левро та Євроїжачок.

Автори Зозулиці – група випускників програми Міжнародного центру спортивної освіти зі спортивного менеджменту. “Зозулиця – відроджений образ глиняної пташки-свищика, винайдена нашими пращурами понад 7 тисяч років тому за часів Трипільської цивілізації”, – розповіли автори талісману.

Студентка Харківської державної Академії дизайну і мистецтв Маргарита Кабельникова подала на розгляд журі рекордну кількість робіт – 37, однак найкращою з них було визначено левеня Левро. За словами Маргарити, це чарівне левеня створене за мотивами творчості відомої української художниці Марії Приймаченко.

Ще одним лауреатом другої премії конкурсу став Євроїжачок, який розробив Вадим Владичан з міста Хотин Чернівецької області. Окремо журі конкурсу відзначили мешканця Великобританії сімнадцятирічного Ріса Лоурі. Останній представив на розгляд журі Вовченя Євро.

Нагадаємо, міністерство закордонних справ вирішило не використовувати образи Спритка і Гарнюні, на розробку яких витратило 100 тисяч доларів, для іміджевих кампаній України.

Джерело Україна-2012

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.