Новини економіки. 29 червня. Річний дохід генерального прокурора Віктора Пшонки в 2010 році склав 853 тис. 188 гривень, а загальний дохід його сім’ї – 1 млн. 408 тис. грн.

Пшонка найбагатший

Про це пише «Сегодня» з посиланням на декларації прокурорів за минулий рік.

Видання повідомляє, що обласні прокурори на вимогу генпрокурора також опублікували свої декларації про доходи за 2010 р.

Так, серед найбільш заробили за минулий рік Юрій Голуб, який працює в Хмельницькій області, у якого особистий і сімейний доходи становлять відповідно 589,5 тис. грн. і 1 млн. 22,9 тис. грн.; Геннадій Тюрін, Харківська область – 379,5 тис. грн. і 698,7 тис. грн.; Микола Гошовський, Івано-Франківська область – 422,1 тис. грн. і 680,4 тис. грн.; Сергій Ленський, Сумська область – 141,7 тис. грн. і 664,5 тис. грн. і Василь Присяжнюк, Рівненська область – 657 тис. грн (у декларації якого вказані тільки розміри зарплати та матеріальної допомоги).

Менше всіх у 2010 році заробив прокурор Полтавської області Андрій Миронов (99 тис. грн. Доходу разом з членами сім’ї), який минулого року очолював районну прокуратуру Полтави. При цьому його особистий дохід склав 68 тис. грн. Зазначило видання і прокурора Одеської області Ігоря Проценка, у якого немає ні квартири, ні машини, ні землі.

Також газета пише, що прокурори в основному володіють позашляховиками. Так, на власних джипах їздять голови Івано-Франківської, Чернігівської, Луганської, Київської обласних прокуратур. Підопічні Пшонки з Тернопільської області, Волині (числиться за родиною), Миколаївській володіють «Лексусами». Найбільше авто – по три – у прокурорів Львівської Віталія Ковбасюка (два «Мітсубісі», у тому числі і один сімейний, і «Тойота») та Дніпропетровської областей Наталії Марчук (особиста «Тойота» і два «Лексуса» на сім’ю). Крім того, у Марчук найбільший будинок – площею 502 кв. м. і квартира – 212 кв. м.

Разом з тим прокурор Кіровоградської області Олег Левицький задекларував ГАЗ-21, а Черкаської Микола Лісовий – «Москвич» 2140. В останнього близькі родичі володіють «Мітсубісі».

Економіка України від Newsmarket: Як політики відмивають гроші

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.