Новини України. 15 червня. Цілковиту підтримку дій влади виказує базовий електорат Партії регіонів.

суддя, хабар
Українські судді хабарники - думка народу

Це жителі Сходу та Півдня, – пояснює 48-річний Михайло Міщенко із Центру Разумкова. – Ставлення людей до президента погіршується, і це свідчить, що вони не бачать виконання передвиборних обіцянок. Змінити це можна, лише якщо Віктор Янукович змінить свою політику.

Уряд як виконавець рішень влади більше приймає на себе негативу економічної політики, ніж президент. Таку модель практикували й за часів Кучми.

Найменшу підтримку мають правоохоронні та судові органи. За нашими дослідженнями, їх вважають найбільш корумпованими. Не кожен особисто стикається з корупцією в суді та міліції, але історії на зразок судді-колядника Зварича сформували таку точку зору.

Найбільше довіряють органам місцевого самоврядування. У людей є ілюзія, що дистанція між громадянами та місцевими депутатами менша, ніж із депутатами Верховної Ради. Невеликий сплеск позитивних оцінок дій парламенту відбувається напередодні виборів. Тоді нардепи намагаються не торкатися непопулярних законопроектів, не піднімати тарифів. Навпаки – приймають популістські рішення.

Джерело Газета.уа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.