Новини світу. 30 червня. Директор редакції французького журналу “Експрес” Крістоф Барб’є підтвердив опубліковану раніше інформацію про те, що кілька днів тому Шарлін Віттсток, наречена князя Монако Альберта II, внаслідок сварки має виїхати до себе на батьківщину в ПАР і не бути присутньою на церемонії одруження.

Шарлін Віттсток
Весілля не буде?

“Ми склали цю інформацію на підставі даних з трьох надійних джерел і підтверджуємо це повідомлення”, – заявив він сьогодні в інтерв’ю радіостанції “Європа 1”. Директор пояснив, що редакція не втручалася в приватне життя, а повідомила на своєму веб-сайті лише про намір Шарлін покинути Монако.

На його думку, це є “політичним і навіть геополітичним фактом з урахуванням числа коронованих осіб і представників різних держав, запрошених на весілля”. Адвокат князя Монако Альберта II Тьєррі Лакост назвав у середу ці твердження “медійною маячнею” і кваліфікував їх як “помилкові”. Він повідомив, що редакція “Експресу” погодилася зняти цю замітку, тому Княжий палац відмовився від судового переслідування.

Сьогодні адвокат змінив свою думку і не виключив судового переслідування, оскільки замітка, як і раніше залишається на веб-сайті журналу. Напередодні Князь Альберт II і його наречена Шарлін з’явилися усміхнені перед місцевою пресою в Монако в компанії музиканта Жан-Мішеля Жарра.

Вони заспокоїли присутніх, повідомивши що приготування до весілля йдуть звичайним порядком,  і терміни (1 та 2 липня) цивільної та релігійної церемонії одруження не змінюються.

Джерело ИТАР-ТАСС

Порада від NewsMarket: як алкоголь впливає на фігуру?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.