Новини технологій. 12 червня. Фахівці з американського Університету штату Іллінойс створили батареї, здатні повністю заряджатися протягом двох хвилин незалежно від розміру.

батарея
Батарея заряджається миттєво

У результаті відкривається перспектива створення миттєвих батарей не тільки для мобільних телефонів і портативних комп’ютерів, але і для електродвигунів автомобілів, які будуть витрачати на свою повну підзарядку час, що порівнюється з наповненням бензином порожнього бака сучасної машини.

Секрет батареї нового покоління полягає в особливій тривимірній архітектурі її електродів. За допомогою нанотехнології фахівцям вдалося викликати процес самостійного формування електродів найдрібнішими частинками металу. Даний шлях виявився винятково ефективним, тому що в результаті створюється «електронна губка», яка практично моментально вбирає електроенергії.

“Тривимірна структура дозволяє багаторазово збільшити проходження струму”, – заявив один з розробників миттєвої батареї Пол Браун. При цьому, за його словами, вченим вдалося збільшити енергетичну щільність такої батареї за рахунок напилення електронів на її активні елементи, передає ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.