Новини України. 30 червня. На Сумщині планують зібрати близько 2 мільйонів тонн валового збору зерна, що на 30% більше ніж минулого року.

Сумська область планує зібрати на третину більше врожаю

Про це під час засідання колегії облдержадміністрації зазначив голова Сумської ОДА Юрій Чмирь.

“Ми маємо гарні прогнози на цьогорічний врожай, проте від правильності та оперативності сьогоднішніх рішень і дій залежатиме, як розпочнеться і проходитиме збиральна кампанія в області”, – заявив він.

Юрій Чмирь наголосив, що збіжжя і погодні умови не можуть чекати, тож закликав керівників районів не зволікати та вже сьогодні в оперативному режимі вирішувати питання щодо залучення на поля додаткової техніки, забезпечення паливними матеріалами, відзначає прес-служба Сумської облдержадміністрації.

За словами начальника головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Володимира Івченка, у поточному році ранні зернові та зернобобові культури планується зібрати із площі 673 тисячі гектарів, що на 55 тисяч гектарів більше ніж минулоріч. Під урожай 2011 року посіяно кукурудзи на зерно – 224,0 тис. га, проса – 5,0 тис. га та гречки – 27,3 тис. га. В поточному році посіяно цукрового буряку на площі 21,5 тис.га, що на 6,7 тис. га більше минулого року, соняшнику 111,4 тис.га та сої 42,9 тис.га.

Наразі триває робота з догляду за посівами озимих і ярих культур. Так, проведено обробіток посівів гербіцидами на площі 684 тисячі гектарів, фунгіцидами 173 тисячі гектарів, інсектицидами 145,2 тисячі гектарів, поінформував Володимир Івченко.

“На Сумщині готові до прийому хліба 24 складських приміщення хлібоприймальних підприємств області, загальна ємність яких 1,38 мільйонів тонн”, – зауважив Володимир Івченко.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.