Новини світу. 11 червня. Сицилія. Дивний і поки незрозумілий феномен зареєстрований на італійському острові Сицилія.

час, годинник, робочий день
На Сицилії спішать годинники

Вже більше тижня електронні цифрові годинники поспішають на 10-20 хвилин щодня у багатьох жителів острова, повідомляє інформаційний портал “Италия по-русски”. Незвичайне явище зареєстровано в ряді міст , і вперше настільки масово. Феномен став справжньою загадкою, оскільки поки нікому не вдалося встановити його причини.

Поки що мешканці острова відчувають лише невеликі організаційні незручності: від запізнення на автобус, поїзд, до затримок на роботу або навчання. Але ситуація, визнають фахівці, може стати критичною – з ладу виходять системи банків. На даний момент логічного пояснення тому, що одночасно більше тисячі електронних пристроїв (включаючи будильники і різні побутові таймери) в різних зонах острови стали працювати зі збоєм.

Розслідуванням містичного явища, в кращих традиціях фільму X-файли, займаються фахівці кафедри електротехніки Університету в Катанії. Серед висунутих версій є і цілком правдоподібні: причиною аномалії називаються невідрегульовані сонячні панелі, експерименти радіоаматорів, а також ремонтні роботи підводного електричного кабелю, що ведуться з середини травня.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.