Новини України. 9 червня. Рівненщина. У ніч проти середи в райцентрі Сарни на Рівненщині виникла пожежа в соціальному гуртожитку на вул. Бєлгородській, 38. Загорілося в тамбурі на першому поверсі, вогонь перекинувся на найближчу квартиру.

швидка допомога
Мер врятував життя

Близько опівночі вулицею проїжджав мер 38-річний Сергій Євтушок із депутатом міськради. Той підвозив міського голову після пленарного засідання.

“Ми ще випили чаю і вже їхали по домах, я свого водія відпустив. Мабуть, то Бог мене привів, щоб ми їхали саме по цій вулиці, – розповідає Сергій Євтушок. – Побачили, що з гуртожитку валить дим, навколо люди стоять. Хтось у будинку кричав: “Рятуйте”. Ми зупинилися, викликали пожежників і “швидку”.

Мер три місяці тому був у цьому гуртожитку. Розповідав мешканцям про можливість створення об’єднання співвласників. Тоді йому представили інваліда 42-річного Ярослава Мушика, який мешкає на першому поверсі.

“Я чогось саме його запам’ятав – він мав хворі ноги, був одинокий. І тої ночі мені наче йокнулося, що Ярослав може бути в цій будівлі й сам вийти не зможе. Я грюкнув у його вікно, чи там хтось є. Він слабо відповів. Я спробував дістатися через аварійний вихід, але там усе було в диму”.

Євтушок із третьої спроби розбив шибку руками і заглянув усередину. У кімнаті було чорно від диму, Ярослав лежав на підлозі, майже непритомний.

“Мер не розгубився, узяв напівживого чоловіка на руки та потягнув до вікна. Там його забрали медики, – розповідає Дмитро Мельник з обласного управління надзвичайних ситуацій. – Пожежу загасили за 10 хвилин. Ніхто із мешканців не постраждав. Це перший випадок у нас в області, що чиновник урятував людину на пожежі”.

“Я подер костюм, коли вибивав вікно, але то нічого. Головне, що той інвалід живий. Завжди мріяв зробити якийсь хороший вчинок, – каже чоловік. – Дав доручення підлеглим, щоб Ярослава знайшли і подбали про нього”.

Рятувальники припускають, що пожежа виникла через недопалок у смітнику в під’їзді.

Олена Власова, Газета.уа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.