Новини України. 30 червня. Увечері у вівторок село Мала Березанка в Київській області облетіла страшна звістка: повісився отець Володимир, настоятель місцевої церкви Різдва Богородиці.

самогубство, шнур, петля
Повісився священик

Як розповіли в прес-службі міліції Київської області, 54-річного священика вийняли з петлі, яка була зроблена з шнурків від кросівок і прикріплена до балки над сходами церкви. Офіційна версія: самогубство.

Як вдалося дізнатися, життя священика складалося непросто. “До нас у село він приїхав з Миколаївської області у 90-х роках разом з жінкою та її трьома дітьми. Кажуть, у Житомирській області у нього залишилася своя сім’я, але чи то розійшовся він з дружиною, чи то церква дозволила розлучення, про це не знаємо. Священик розказувати про своє життя не любив, – розповідає Людмила, мешканка Малої Березанки.

Люди кажуть, що в останні роки священик жив фактично бомжем, ночував у церкві. Злі язики пліткують, що навіть зі старого кладовища огорожі тягав, здаючи на металобрухт, але в міліції це заперечують. А ось що випивати любив – це так.

“Та всі ми це знали, – каже Людмила. – Але справу свою він знав добре. Може, це він не сам повісився, може, його вбили? Кажуть, тіло в петлі знайшли не місцеві, а якісь хлопці, які в темряві по кладовищу бродили”.

“Судмедексперт, який працював на місці, слідів насильницької смерті не виявив, – заявив начальник прес-служби міліції Київської області Микола Жукович. – Учора тіло направили в бюро судмедекспертизи для дослідження”.

“Самогубство для будь-якої людини страшний гріх. А для священика страшний удвічі! – каже керівник прес-служби Української православної церкви Київського патріархату Євстратій Зоря. – Але це могло бути імітацією самогубства. За свою практику я не пам’ятаю випадку в Україну, щоб святий отець зводив рахунки з життям”.

Джерело Комсомольская правда

Цікаве від NewsMarket: суддя Тимошенко недостатньо досвідчений для ведення такої справи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.