Новини України. 4 червня. Україна. У Торезі Донецької області, незважаючи на прокурорський протест і не чекаючи закінчення навчального року, міська влада закриває загальноосвітню школу N 27 і вивозять з неї меблі та інвентар.

карантин школа
Зі школи виносять усе оладнання

Прокуратура Тореза 4 квітня рішення Торезського міськради від 28 січня про ліквідацію школи N 27 опротестувала і передала на розгляд сесії міськради 27 травня.

Депутати міськради 27 травня «проігнорували дане питання» і перенесли розгляд прокурорського протесту про ліквідацію школи на кінець літа, додали вчителі.

Однак, за їхніми словами, вчора близько 6:00 до школи під’їхали автомобілі, на які, за розпорядженням міської влади, стали вантажити шкільне майно, незважаючи на те, що в даному навчальному закладі ще проходять іспити.

«Дала розпорядження наша влада вивозити зі школи все. Ще діти здають іспити – і вчора був іспит, і сьогодні. Тільки 17 червня наші школярі закінчують складати іспити. Випускного вечора теж, звичайно, ще не було, – сказали педагоги. – У школі шумно, все розкидано, тому що виносять парти … Ось, вже відвезли нове обладнання хімічного кабінету … »

Вчителі заявили, що мають намір подати до суду на Торезьку міську раду.

Джерело Дзеркало тижня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.