Новини України. 19 червня. У місті Димитрове Донецької області міська влада зобов`язує працівників підприємств перерахувати свій денний заробіток на будівництво в місті «православного храму» Московського патріархату.

Шахтарів змушують віддавати свої гроші на будівництво храму

Про це повідомив депутат Димитровської міської ради Віктор Трифонов, який також є головою місцевої організації Незалежної профспілки гірників України.

За його словами, «зараз в місті Димитрове під девізом: «Відродимо духовність, спорудимо храм разом» розгортається будівництво храму святого великомученика Пантелеймона», і керівництво міста «проводить роботу» з керівниками підприємств, щоб працівники перерахували свій денний заробіток до фонду будівництва цього «храму».

«Ну, будівництво храму — ради Бога, — ми не проти. Але ми не згодні з тими методами, якими збирають гроші на цей храм», — сказав Трифонов.

Він розповів, що, наприклад, на шахти, які входять до ДП «Красноармійськвугілля», приїжджають керівники міста разом з московськими попами і говорять про те, «щоб робітники, шахтарі перерахували одноденний заробіток на будівництво храму».

«Ви ж розумієте, що робиться це добровільно-примусово, щоб керівники підприємств на людей як би вплинули. Виходить, що на шахті працюють і мусульмани, і греко-католики, й іудеї — і всі мають перераховувати на будівництво православного храму Московського патріархату?», — обурився Трифонов.

Варто нагадати, на яких автомобілях, та яхтах пересуваються церковні попи і задатися питання: “чи насправді ці гроші підуть на храм?”.

Джерело КЦ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.