Новини світу. 10 червня. Член політради руху “Солідарність” Борис Нємцов заявив, що невідомі зловмисники кинули унітаз на його автомобіль.

За словами Нємцова, приблизно о другій годині ночі (дата події не уточнюється) він повернувся в свій будинок на Великій Ординці.
“Двір там закритий і охороняється. Але вже буквально через годину невідомі через паркан на мою машину Range Rover кинули унітаз”, – сказав політик. У результаті ввігнутий дах автомобіля, розбите лобове скло і пошкоджена панель управління.
“Хоча поліція і приїхала, але, описавши те, що трапилося, кримінальну справу порушувати не стала”, – підкреслив Нємцов. Правоохоронні органи поки не підтвердили і не спростували інформацію про подію.
Джерело Lenta.ru