Новини України. 2 червня. МВС відмовило у порушенні кримінальної справи за фактом фальсифікації голосування у Верховній Раді з незаконним використанням картки Володимира Ар’єва.

Володимир Ар'єв
Ар'єв був зі своєю карточкою у США, коли за нього проголосували у Раді

Про це депутат написав у своєму “Facebook“.

“За інформацією управління комп’ютеризованих систем Апарату Верховної Ради, ідентифікувати, яка картка була активована під час голосування, неможливо”, – заявили в МВС.

“Фактів несанкціонованого втручання в роботу системи голосування “Рада-3″ працівниками управління комп’ютеризованих систем Апарату Верховної ради, не виявлено”, -йдеться у повідомленні МВС.

В міліції також вказали, що в регламенті ВР не міститься положень про порядок використання електронних карток для голосування. “Обмеження щодо виготовлення карток відсутні, також не визначено механізмів регулювання порядку їх виготовлення, видачі народним депутатам тощо, що у свою чергу створює можливість усупереч вимогам законів України передавати картки для голосування іншим народним депутатам”, – зазначили в міліції.

Як пише Ар’єв, йому залишається після цього лише звертатися в суд. Нагадаємо, карткою Ар’єва проголосували за зміни в Конституцію, коли він сам із карткою був у США.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.