Новини світу. 12 червня. Міжнародний валютний фонд заявив, що його комп’ютерна система зазнала кібератаки хакерів, які, ймовірно, діяли в інтересах уряду невстановленої держави.

МВФ
МВФ "атакували"

Кібератака на комп’ютери МВФ призвела до втрати даних з ящиків електронної пошти, а також інших конфіденційних документів.

Джерело не уточнило, уряд якої держави моіг бути зацікавлений в такій кібератаці, але зазначив, що сама атака відбулася ще до арешту екс-голови МВФ Домініка Стросс-Кана, який стався 14 травня.

“Фонд повністю функціонує. Ми розслідуємо інцидент. Я не можу більш докладно говорити про масштаби цього порушення кібербезпеки”, – заявив інший представник МВФ, Девід Хоулі (David Hawley).

Метою даної кібератаки була установка на комп’ютери МВФ програмного забезпечення, яке б мало для зацікавленої держави “ефект цифрової присутності усередині” комп’ютерної мережі фонду.

“Атака була цілеспрямованою. Код був розроблений і застосований спеціально для цієї мети”, -сказав фахівець з кібербезпеки Том Келлерман (Tom Kellerman).

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.