Новини економіки. 18 червня. Міжнародний валютний фонд підтримує продовження активної роботи з Україною за програмою співпраці.

МВФ
МВФ і далі співпрацюватиме з Україною

Такий результат консультацій делегації України у складі міністра фінансів Федора Ярошенка та міністра енергетики та вугільної промисловості Юрія Бойко з в.о. керуючого директора МВФ Джоном Ліпскі у Вашингтоні, повідомляє Урядовий портал

За словами Ярошенка, керівництво МВФ підтримує продовження активної роботи в рамках програми співпраці з Україною. “Ми знайшли розуміння і підтримку з боку МВФ і, головне, зафіксували, що наша програма діє”, – сказав міністр. Глава Мінфіну також повідомив, що керівництво МВФ позитивно оцінило прийняття в першому читанні закону про пенсійну реформу.

У повідомленні для преси за підсумками консультацій від Ліпскі зазначається: “Ми обговорили поточний стан економіки в Україні. Для досягнення цілей програми співробітництва, зменшення незахищеності економіки та закладки фундаменту для сталого економічного розвитку була підкреслена важливість проведення рішучої політики та державних реформ в Україні. Ми домовилися продовжувати співробітництво”.

Цікавинка від NewsMarket: погляньте, як виглядає найбільший у світі смарагд

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.