Новини світу. 29 червня. Росія. Московські наркополіцейські запобігли теракту.

Міліціонери випадково знайшли бомбу

У Південно-східному окрузі Москви виявлено схованку, в якій знаходилася готова до застосування вибухівка масою 1,5 кг, повідомляє «Інтерфакс» з посиланням на офіційного представника столичного ФСКН Марію Луценко.

«Вилучено циліндр з готовим до застосування спеціальним вибуховим пристроєм, спорядженим сумішшю тротилу і селітри масою близько 1,5 кілограмів і електричним способом підривання», – зазначила Луценко.

Такий пристрій може використовуватися для підриву залізничного полотна та будівель, підкреслила офіційний представник ФСКН Марія Луценко.

Можливому теракту наркополіцейським вдалося запобігти завдяки інформації, що надійшла від аноніма на телефон чергової частини ФСКН Москви. Маса вилученого зі схованки вибухового пристрою склала півтора кілограма. Металевий циліндр довжиною 40 сантиметрів і діаметром 4 сантиметри був забезпечений детонатором і споряджений сумішшю тротилу та селітри. У дію вибуховий пристрій наводилося електродетонатором.

Марія Луценко підкреслила, що знахідка була зроблена під час перевірки сигналу про те, що на Волгоградському проспекті біля будинку 162 у лісопарковій зоні закопані наркотики і зброя. Коли наркополіцейські розкопали землю в зазначеному місці, був виявлений вибухонебезпечний предмет. Наркотиків у схроні виявлено не було. На місце виявлення бомби був викликаний співробітник Управління «М» ФСБ Росії.

Виявлений вибуховий пристрій з дотриманням усіх необхідних заходів безпеки вилучено зі схованки і направлено на експертизу до експертно-криміналістичний центр Головного управління МВС Росії по Москві.

ФСКН готує матеріали для прийняття рішення про порушення кримінальної справи відповідно до главою 24 Кримінального кодексу Росії («злочини проти громадської безпеки»).

Джерело Топ ньюз

Про Росію від Newsmarket: У Росії офіцер розстріляв перехожих з автомата

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.