Новини футболу. 26 червня. Відео. Іспанці впевнено здолали швейцарців у фіналі молодіжного чемпіонату Європи. Аби стати найкращими на Старому континенті, збірній Іспанії вистачило двох голів.

Молодіжна збірна Іспанії виграла Євро-2011

Гра розпочалася з активних дій іспанців, які і були фаворитами зустрічі. Біля воріт швейцарців почали виникати моменти. Та збірна країни сирів і годинників не мала наміру так легко відступати і до середини першого тайму спробувала вирівняти гру. Та все незначною перевагою володіли саме іспанці. Втілити у гол її вдалося на 41 хвилині. Дідак Віла виконав просто фантастичний навіс! Його просто гріх було не замкнути, і Андер Еррера грішити не став, випередивши голкіпера і вистрибнувши вище захисників – 0:1.

У другому таймі швейцарцям було потрібно відіграватися. Та нічого у них попереду не клеїлося. Номінальним господарям ледве вдавалося добратися до іспанських воріт. А якщо вони туди і доходили, то нічого путнього з м’ячем не могли вдіяти.

Іспанці тим часом вели справу до логічного кінця. Ще більш логічним і передбачуваним він став на 82 хвилині. Тьяго Алькантара в черговий раз підтвердив свій рівень таланту, організувавши із звичайного штрафного метрах в 45-ти з гаком від воріт взяття цих самих воріт! Хавбек Барси просто взяв і закинув м’яч за комір кіперу, який такого явно не очікував – 0:2.

Таким чином молоді іспанці впевнено підтвердили свій статус фаворитів і доволі очікувано завоювали звання найкращих у віці до 21 року.

Швейцарія – Іспанія 0:2

Голи: Еррера, 41, Алькантара, 82

Швейцарія: Соммер, Кох, Клозе, Россіні, Берарді, Лустенбергер, Шакірі, Джака (Касамі, 68), Фрей (Абраші, 54), Емегара (Гаврановіч, 54), Мехмеді

Іспанія: Де Хеа, Монтойя, Ботія, Домінгес, Віла, Х. Мартінес, Еррера (Капель, 90), Алькантара, Муніаін (Парехо, 85), Мата, Адріан (Жеффрен, 81)

Попередження: Лустенбергер, Берарді – Х. Мартінес, Де Хеа

Джерело Ua-Gol.com

Скандал від NewsMarket: дізнайтесь, чому на програму Шустера увірвалася екс-дружина Власенка