Новини політики. 13 червня. Звільнивши ключових співробітників Міністерства внутрішніх справ України, призначених попередниками, глава МВС Анатолій Могильов знизив загальний рівень професіоналізму української міліції, що негативно впливає на боротьбу зі злочинністю.

Геннадій Москаль
Геннадій Москаль

Про це заявив народний депутат України (НУ-НС), заступник міністра внутрішніх справ України у 2005 році Геннадій Москаль. «Вступивши на посаду, Анатолій Могильов знову звільнив усіх, призначених попередниками. Він зробив таку ж дурість, як і Луценко в 2005 році. Навіть гірше – тоді ще був другий, запасний ешелон. А зараз його вже немає. Це як у наркоманів, які кілька разів перетравлюють мак – так званий «вторяк». Він майже не діє – так і подібна кадрова політика нічого не дає в боротьбі зі злочинністю», – сказав Геннадій Москаль в інтерв’ю журналу «Профиль».

Колишній заступник міністра внутрішніх справ обурюється з приводу того, що в Україні почали грабувати банки, ювелірні магазини, заправки, пункти обміну валют. «Та у нас останнім часом більше вибухів, ніж у Дагестані та Інгушетії», – обурюється він. «Перед приїздом президента України в Кіровограді сталося три потужні вибухи і … тиша. Як це не можна нікого знайти?! Три вибухи! Ялинки-палиці! Та кілька років тому голови полетіли б, починаючи від міністра і закінчуючи начальником УВС і навіть тим дільничним, який обслуговує цю ділянку. А тут – ніяких наказів, покарань. Це навіть не розглядали на колегії МВС», – нарік нардеп.

Геннадій Москаль звернув увагу на рівень нинішнього міліцейського керівництва на місцях, який у деяких випадках викликає питання. «Серед начальників УВС є люди, які сиділи в слідчих ізоляторах. Кому ми довірили безпеку нашого суспільства? Сьогодні і до президента дійшло, що треба починати чистки в нашому уряді і державі. Адже належність до партії ще не говорить про професіоналізм», – підкреслив він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.