Новини здоров’я. 1 червня. Не можна виключати ймовірність утворення злоякісних пухлин головного мозку через використання мобільних телефонів, заявили в ВООЗ

мобільні телефони
Телефон викликає рак голови?

Вчені з Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) припускають, що стільникові телефони можуть призвести до ракових захворювань мозку у людей, повідомляє у британська телерадіокорпорація Бі-бі-сі.

Група з 31 фахівця ВООЗ заявила, що не можна виключати ймовірність утворення злоякісних пухлин головного мозку через використання мобільних телефонів.

Проте поки експерти не можуть стверджувати з повною упевненістю про те, що стільникові телефони викликають рак.

Тим часом один з керівників центру з вивчення ракових захворювань у Великобританії Ед Йонг сказав, що небезпека захворювання на рак серед абонентів мобільного зв’язку досить низька.

“Висновок ВООЗ означає, що існують деякі експериментальні дані, що вказують на зв’язок між раковим захворюванням і стільниковими телефонами, однак вони ще недостатні для того, щоб робити однозначні висновки”, – зазначив він.

За його словами, результати безлічі досліджень не показали існування зв’язку між раковими захворюваннями і стільниковими телефонами.

“Ризик захворювання на рак у тих, хто користується стільниковим зв’язком і тих, хто не користується, однаковий, і кількість захворілих (на рак – ред.) в останні роки не збільшилася, незважаючи на різке збільшення абонентів стільникового зв’язку в 80-і роки минулого століття”, – зазначив Йонг.

Джерело Деньги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.