Новини технологій. 20 червня. Компанія Hewlett-Packard почала продаж свого нового периферійного пристрою під назвою Wi-Fi Mobile Mouse.

wi-fi мишка
Wi-Fi-мишка надійшла у продаж

Пристрій був анонсований минулого місяця як перша в індустрії комп’ютерна мишка, яка використовується для взаємодії з системою Wi-Fi з’єднання.

Новинка орієнтована на застосування в парі з ноутбуками та іншими комп’ютерами з підтримкою відповідних бездротових мереж і, на відміну своїх аналогів, не вимагає наявності спеціального модуля, що вставляється в USB-порт.

Тим самим для потреб користувача звільняється додатковий USB-роз’єм, що особливо важливо у випадку з ноутбуками, а також виключається ризик втрати самого адаптера, що володіє часом крихітними розмірами. Що стосується власне Wi-Fi гризуна з розплідника к.с., для харчування йому служить пара батарейок стандарту АА, що забезпечують до 9 місяців життєдіяльності в автономному режимі.

Крім того, наявний симетричний дизайн і вельми симпатичний зовнішній вигляд, а також лазерний сенсор з максимальною роздільною здатністю 1600 точок на дюйм і п’ять програмованих кнопок плюс коліщатко прокрутки з нахилом за чотирма напрямками.

Джерело Ferra

Актуальне від NewsMarket: операція в Лівії – в самому розпалі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.