Новини України. 12 червня. Митники виявили 1,82 млн доларів у схованці автомобіля Lexus, який перетинав кордон 10 червня на пункті пропуску «Маяки-Удобне-Паланка» митного поста «Білгород-Дністровський».

Долари, США
Українка і молдаванин хотіли приховати майже 2 млн доларів

Згідно з повідомленням Держмитслужби, громадянин Молдови та громадянка України, які письмово задекларували валюту в сумарній кількості близько 1750 доларів перетинали кордон у напрямку з України в Молдову.

У ході спільного огляду співробітниками Південної митниці, Управління СБУ в Одеській області та Південного регіонального управління прикордонної служби та увагу інспектора митниці привернули характерні подряпини на обшивці задніх дверей, які свідчили про нещодавній демонтаж внутрішніх декоративних частин.

При подальшому поглибленому огляді конструктивних порожнин автомобіля знайшли акуратно запаковані у поліетиленові пакети 1,82 млн доларів.

За фактом спроби незаконного переміщення іноземної валюти через митний кордон України з приховуванням від митного контролю склали протокол про порушення митних правил. Валюту та автомобіль вилучили.

Джерело Тиждень