Новини технологій. 2 червня. Відео. Як і передбачалося, Microsoft провела офіційну демонстрацію наступної редакції операційної системи Windows, відомої під кодовим ім’ям Windows 8.

Windows 8
Microsoft анонсувала Windows 8

Поки що операційна система Windows 8 існує лише в суто попередній версії, і до її релізу в майбутньому році можуть нести чимало змін та виправлень. Однак навіть з продемонстрованого компанією робочого варіанту можна зробити висновки про шляхи розвитку “кватирочної” програмної платформи і планованих нововведень.

У Windows 8 повністю оновлений інтерфейс користувача, що став схожим на Metro UI в Windows Phone 7. Замість стандартного меню “Пуск” нам пропонують так званий “плитковий” стиль з тайлами, що заповнюють робочий простір і службовцями для позначення повідомлень і наявних додатків.

Останні будуть представлені двома видами – традиційні десктопні програми і додатки на основі HTML5 і JavaScript. Таким чином, подібний інтерфейс очевидно “заточений” під управління жестами на сенсорному екрані і орієнтований на планшетні комп’ютери (зрозуміло, підтримуються і традиційні клавіатура з мишкою на настільних ПК і ноутбуках).

Крім того, продемонстровано в дії майбутній браузер Internet Explorer 10 з підтримкою технології Silverlight, також зручний для роботи з ним за допомогою дотиків. Окремо наголошувалося, що система дійсно може працювати з архітектурою x86 і ARM. Додаткові подробиці про Windows 8 будуть офіційно оприлюднені у вересні на заході в Анахаймі.

ВІДЕО

Джерело Ферра

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.