Новини технологій. 9 червня. Американська корпорація готова створити спільну лабораторію з російськими спецслужбами.

Microsoft Skype
Microsoft відкриє сектрети Skype

Цієї весни гучний резонанс на російському ринку одержало висловлювання представника ФСБ, який заявив, що сервіси Skype та Gmail можуть представляти загрозу національній безпеці Росії, тому що в них використовуються алгоритми кодування, не доступні для розшифровки спецслужбам.

Зараз же компанія Microsoft, яка на початку травня купила компанію Skype, не виключає можливості передачі російським спецслужбам шифрувальних алгоритмів цього сервісу. З такою заявою виступив президент «Мicrosoft-Росія» Микола Прянишников, передає радіо «Маяк».

При цьому він підкреслив, що це питання ще не обговорювалося. Він зазначив, що загальний підхід компанії до роботи в Росії – «співпраця і партнерство з державою».

«Треба пройти ще кілька етапів інтеграції (Skype), – наводить слова Прянишникова “Интерфакс”. – Саме тому ми хочемо розвивати нашу спільну з ФСБ лабораторію».

Нагадаємо, корпорація Microsoft купила сервіс Інтернет-телефонії Skype на початку травня цього року за $8,5 млрд. Інтегрований сервіс, швидше за все, отримає назву Microsoft Skype відділу, при цьому нинішній головний виконавчий директор Skype Тоні Бейтс продовжить керувати підрозділом.

Президент «Microsoft-Росія» нагадав також, що при здійсненні угоди Microsoft заявив, що не має наміру ламати бізнес-модель компанії. Skype дозволяє своїм користувачам безкоштовно передзвонюватись один з одним через Інтернет, за дзвінки на міські і мобільні номери доводиться платити.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.