Новини світу. 2 червня. Квитки на Олімпійські ігри в Лондоні у 2012 році не зміг отримати навіть мер столиці Великобританії Борис Джонсон.

Борис Джонсон
Навіть Джонсон не отримав квитка на Олімпіаду в Лондоні

Олімпійська система продажу квитків на Олімпіаду-2012 “зійшла на фарс”, оскільки навіть рідні спортсменів-претендентів на золоту медаль від Британії не можуть отримати квитки, пише Daily Mail.

Таким чином володар золотої медалі у велоспорті Бредлі Вігінз (Bradley Wiggins) не зміг отримати жодного квитка для своєї дружини і двох дітей, які не подивляться з трибун його виступу.

“Жодних Олімпійських квитків ні для дружини, ні для дітей, щоб подивитися командну гонку переслідування. Вибачте діти, але вам прийдеться дивитися батька по телевізору”, – написав Вігінз у своєму Twitter.

Мати олімпійської зірки зі стрибків у воду Тома Делі (Tom Daley) отримала частину квитків, на які вона подавала заявки, проте невідомо, на які саме змагання. Вона і два брати олімпійця мають усі шанси пропустити виступ 17-річного Тома Делі на Олімпіаді в рідній країні.

Спортсмен сподівається, що рідні потраплять саме на його змагання.

Згідно з системою, ті хто подавали заявки на кілька видів змагань, але отримали квитки лише на деякі з них, поки не знають, які саме місця їм виділять. Організатори обіцяють повідомити до 24 червня.

Водночас, 42-річний бізнесмен Стівен Хант розповів виданню, що отримав квитки вартістю 11 тисяч фунтів, після того як подав заявку на 36 тисяч фунтів стерлінгів. За його словами, система не створена для тих, хто не любить ризик.

“Лондонська влада захищає квиткову систему, в якій багаті фани подають заявки на кілька тисяч фунтів, в той час коли бідніші люди не можуть отримати шанс потрапити на Ігри”, – пише Daily Mail.

Проте видання також відзначає, що є випадки, коли люди подали заявки лише на визначену кількість квитків, і їм вдалося їх отримати: так, наприклад, один з жителів Британії отримав 4 квитки на фінал змагань з бігу на 100 метрів у чоловіків – один з найцікавіших забігів на Іграх.

Також повідомляється, що міський голова Лондона Борис Джонсон сьогодні дізнався, що він серед 250 тисяч шанувальників спорту, які “пролетіли” з квитками на Олімпійські Ігри у 2012 році.

Загалом понад 1 мільйон осіб подали заявки на 40 тисяч сидячих місць, вартістю від 50 до 725 фунтів стерлінгів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.