Новини світу. 10 червня. Для своїх новонароджених немовлят жінка створила склеп на горищі свого будинку.

горище
Міліція знайшла на горищі тіла двох дітей

Доведена до відчаю жінка була змушена вбивати немовлят, щоб ті не мучилися від безпросвітної бідності. За словами багатодітної матері, їй просто не було чим годувати своїх нових діточок. Тіла двох новонароджених були знайдені на горищі приватного будинку в Костромській області.

Жінка дбайливо загорнула їх у мішковину і поклала в дерев’яні ящики. Як пізніше зізналася мати, поховати малюків і розлучитися з ними назавжди у неї не піднімалася рука. Обидва тіла встигли повністю зотліти, проте передбачається, що один з немовлят помер ще в 2008 році, а другий – уже в цьому, ранньою весною.

“Так, у мене народжувалися діти, але я не могла всіх прогодувати, тому відносила їх на горище”, – виправдовувалася, витираючи сльози, 37-річна мати. Як з’ясувалося, у жінки вже є троє дітей. Але ні вона сама, ні її чоловік не мають роботи, і вся сім’я ледь животіє, зводячи кінці з кінцями.

Чи була смерть новонароджених насильницькою, чи вони померли вже на горищі від голоду і холоду, зараз буде встановлювати експертиза. “За фактом виявлення тіл немовлят слідчі органи проводять дослідчу перевірку, – повідомила старший помічник керівника СУ СКР у Костромській області Ольга Вакурова. – Тіла дітей відправлені на судово-медичну експертизу, згідно з якою буде прийнято процесуальне рішення”.

Джерело LifeNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.