Новини світу. 16 червня. Макарони, м’ясо, рис, піца і курятина – в такому порядку вибудували свої улюблені страви жителі 17 країн, опитані міжнародною благодійною організацією “Оксфам”.

макарони
У світі найбільше полюбляють макарони

Дві третини опитаних (66 %) заявили, що визначальним фактором при формуванні їх особистого й сімейного раціону харчування є вартість їжі. Так, понад половина учасників опитування зізналися, що зараз вже не можуть дозволити собі ту ж їжу, що два роки тому.

При цьому дві третини з них пояснюють це дорожнечею. У Великобританії, наприклад, кожні вісім з десяти опитаних зізналися в тому, що найбільше при виборі їжі їх цікавить її вартість.

Міркування здоров’я і поживність їжі займають друге місце (43 %) в списку факторів, що визначають смакові пріоритети більшості землян. Якщо в США найулюбленішою їжею є піца, то австралійці здебільшого виявилися ласунами, віддавши перевагу шоколаду. Англійці на перше місце ставлять стейк, а іспанці – паелью. В Індії віддають перевагу стравам національної кухні.

Незважаючи на популярність їжі швидкого приготування, яка зародилася на Заході, вона аж ніяк не займає перших рядків в раціоні харчування багатьох народів. Так, обсмажені в сухарях курчата по-кентуккійськи, відомі в багатьох країнах, як KFC, зайняли в списку найбільш популярних страв лише 107-е місце, а знаменитий “біг МЕК” – 113-е.

Опитування проводилося дослідницькою організацією GlobeScan серед 16 тис людей в Австралії, Бразилії, Німеччини, Гані, Гватемалі, Індії, Кенії, Мексиці, Нідерландах, Пакистані, на Філіппінах, в Росії, Південній Африці, Іспанії, Танзанії, Великобританії та США.

Джерело ИТАР-ТАСС

Цікавинка від NewsMarket: як сира земля може бути корисною для здоров’я

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.